• 32 261 88 38
  • +48 501 077 896
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ARMAR Car Audio Team

Poznajmy się

Kilka słów o nas

Firma ARMAR powstała w 1999 roku i od początku istnienia głównym profilem działalności było wyposażanie samochodów w profesjonalny sprzęt audio.

car audioZ biegiem czasu i dynamicznym rozwojem rynku zmienił się delikatnie profil jakim w tej chwili firma się zajmuje. Bardzo popularne stały się rozbudowane systemy audio-wizualne, co pociągnęło za sobą chęć dodatkowego zabezpieczenia samochodów.

Dlatego od 2001 roku zajmujemy się zabezpieczeniem pojazdów oraz innych środków transportu. W Naszej siedzibie klient oprócz zakupu sprzętu, może liczyć oczywiście na fachową poradę przy doborze i montażu swojego wymarzonego zestawu audio. Naszą główną dewizą jest ZADOWOLENIE klienta.Nasz profesjonalizm poparty jest wieloma tytułami zdobytymi na arenie Ogólnopolskiej w dziedzinie Car Audio.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem wielu liczących sie marek sprzetu Car Audio, oraz zabezpieczeń.

Nasz profesjonalizm poświadczają liczne certyfikaty, które otrzymaliśmy w wielu dziedzinach.

 

Nasze osiągnięcia


ARMAR

Dane adresowe:
ul. Długa 37
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nr telefonów:
32 261-88-38
501 077 896

Kontakt elektroniczny:
biuro@caraudioteam.pl
sklep@caraudioteam.pl

Zajrzyj na kawę

Nasza firma kompleksowo zajmuje się montażem i doradztwem w zakresie sprzętu audio.

Klient, który trafia do Naszej firmy już od samego początku otrzymuje fachową poradę w zakresie najlepszego rozwiązania w danym konkretnym pojeździe. W miłej atmosferze omówimy Twoje potrzeby i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Polityka prywatności

© 2024 ARMAR Car Audio Team. All Rights Reserved. Designed by InnoVea